Na żywo z kościoła

Możesz słuchać i oglądać transmisję na żywo, prosto z naszego kościoła!

Oglądaj

Chcę pomóc

Chcesz wesprzeć kuchnię dla bezdomnych, łaźnię, magazyn odzieży lub bank żywności?

Pomagam

Porządek nabożeństw

Nie wiesz, o której godzinie zaczyna się Msza Święta albo inne nabożeństwo?

Sprawdź

Intencje koronki

Codziennie o godz. 15.00 modlimy się w Waszych intencjach

Zamów

Galeria zdjęć

Zobacz co działo się w Dolinie i co możesz zobaczyć osobiście!

Oglądaj

Podobnie jak przed rokiem, także i tym razem Fundacja św. Barnaby umożliwiła odpisanie 1% podatku na dzieła charytatywne (działalności pożytku publicznego) realizowane przez naszą parafię. Konieczne jest jedynie odpowiednie uzupełnienie rocznego zeznania podatkowego. O tym, jak to zrobić podpowiadamy w załączonej ulotce.

To dzięki Państwa zeszłorocznym odpisom udało nam się wyremontować łaźnię dla bezdomnych. Wierzymy, że i w tym roku będziecie o nas pamiętać. Zachęcamy także do przekazywania tej informacji swojej rodzinie, znajomym i przyjaciołom.

Bardzo często mówimy, że chcielibyśmy mieć wpływ, na co przeznaczane są nasze podatki. Od kilku lat pojawiła się możliwość, decydowania o 1% kwoty, którą państwo pobiera od naszych wynagrodzeń, rent czy emerytur. Nie są to pieniądze, które mamy dodatkowo wyłożyć ze swojej kieszeni, ale 1% tego, co i tak oddajemy do Skarbu Państwa.

Jeżeli nie wskażemy konkretnej instytucji, która ma tę kwotę otrzymać, to nie znaczy, że zapłacimy mniej podatku, a jedynie to, że to urzędnicy zdecydują (podobnie jak o 99% całej kwoty), na co te pieniądze przeznaczyć.

Główna

Cookies

facebook

Darowizna on-line

Kwota:
Przekaż  

 

Pomagają nam

Scroll to top