Na żywo z kościoła

Możesz słuchać i oglądać transmisję na żywo, prosto z naszego kościoła!

Oglądaj

Chcę pomóc

Chcesz wesprzeć kuchnię dla bezdomnych, łaźnię, magazyn odzieży lub bank żywności?

Pomagam

Porządek nabożeństw

Nie wiesz, o której godzinie zaczyna się Msza Święta albo inne nabożeństwo?

Sprawdź

Intencje koronki

Codziennie o godz. 15.00 modlimy się w Waszych intencjach

Zamów

Galeria zdjęć

Zobacz co działo się w Dolinie i co możesz zobaczyć osobiście!

Oglądaj

Jak co roku, tak i tym razem, nasza parafia włączyła się w ogólnopolską akcję: „Podziel się dobrym posiłkiem”. Młodzieży z Technicznych Zakładów Naukowych im. gen. Wł. Sikorskiego w Częstochowie, gdzie katechizuje nasz wikary, ks. Wiesław Rycher, jak i do kandydaci przygotowujący się do bierzmowania spędzili kilka godzin w jednym z marketów na terenie naszego miasta, by zachęcać wszystkich kupujących do pozostawienia w specjalnie oznakowanym koszyku drobnego zakupu, który przeznaczony będzie dla najuboższych.

Główna

Cookies

facebook

Darowizna on-line

Kwota:
Przekaż  

 

Pomagają nam

Scroll to top