Na żywo z kościoła

Możesz słuchać i oglądać transmisję na żywo, prosto z naszego kościoła!

Oglądaj

Chcę pomóc

Chcesz wesprzeć kuchnię dla bezdomnych, łaźnię, magazyn odzieży lub bank żywności?

Pomagam

Porządek nabożeństw

Nie wiesz, o której godzinie zaczyna się Msza Święta albo inne nabożeństwo?

Sprawdź

Intencje koronki

Codziennie o godz. 15.00 modlimy się w Waszych intencjach

Zamów

Galeria zdjęć

Zobacz co działo się w Dolinie i co możesz zobaczyć osobiście!

Oglądaj

Każda młoda mama chce jak najwięcej dać swojemu dziecku. Towarzyszy mu przez większość czasu, obserwując, jak zmienia się i dorasta. Czasem, pochłonięta budowaniem świata dla maleństwa, zapomina o sobie. Takie zaburzenie równowagi może być dotkliwe w skutkach. Znalezienie sposobu na to, by zadbać o siebie i dziecko jest dużym wyzwaniem. Jednym ze sposobów na zrównoważenie potrzeb jest wspólna aktywność fizyczna.

Od 5 października 2017 r. rozpoczęliśmy w Dolinie Miłosierdzia zajęcia latino skierowane do rodziców z dziećmi. Organizowane są razem z działającą u nas Fundacją ufam Tobie.

 

Spotkanie prowadzi Anna Pażucha z synem. Podczas zajęć wykorzystywane są układy choreograficzne, zabawa tanecznymi krokami, a przy okazji zapewniona jest niezbędną dla zdrowia dawka ruchu. Idealne zestawienie tańca z dodatkiem ćwiczeń siłowych, pozwala na poprawę kondycji w przyjemny sposób.

To świetna okazja, by przy energetycznej muzyce wspólnie pobawić się i pogłębić wzajemną więź. Dla rodzica to szansa na odstresowanie po tygodniu pracy, a dla dzieciaków rozładowanie nagromadzonej energii.

Dzieci na czas zajęć, jeśli nie mają ochoty ćwiczyć/tańczyć, mogą zostać w kąciku zabaw znajdującym się w tej samej sali, w której odbywają się zajęcia.


Siedzisz z dzieckiem w domu i nie masz jak chodzić na fitness? Zacznij ćwiczyć z maluchem. Zapraszamy w każdy czwartek o godz. 16.20.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem: 888 508 648.

Główna

Cookies

facebook

Darowizna on-line

Kwota:
Przekaż  

 

Pomagają nam

Scroll to top