Na żywo z kościoła

Możesz słuchać i oglądać transmisję na żywo, prosto z naszego kościoła!

Oglądaj

Chcę pomóc

Chcesz wesprzeć kuchnię dla bezdomnych, łaźnię, magazyn odzieży lub bank żywności?

Pomagam

Porządek nabożeństw

Nie wiesz, o której godzinie zaczyna się Msza Święta albo inne nabożeństwo?

Sprawdź

Intencje koronki

Codziennie o godz. 15.00 modlimy się w Waszych intencjach

Zamów

Galeria zdjęć

Zobacz co działo się w Dolinie i co możesz zobaczyć osobiście!

Oglądaj

Obejrzyj zdjęcia

Jedną z najpiękniejszych tradycji bożonarodzeniowych jest wspólne śpiewanie kolęd w gronie najbliższych. To właśnie radosne kolędowanie w ciepłej atmosferze, stało się punktem wyjścia do zorganizowania w naszej parafii wydarzenia o nazwie „Kolęda w Dolinie” . Zespół „Tacy różni” postanowił w tym roku zaprosić wszystkich do udziału i współtworzenia kolędowania. Odbyło się ono 26 grudnia i zgromadziło wielu zainteresowanych. Wszyscy mogli posłuchać kolęd i pośpiewać razem z zespołem. Ważnym elementem spotkania, była premiera autorskiego utworu, napisanego specjalnie na tę okazję, pt. „Kolęda w Dolinie”, który na zakończenie wieczoru, potrafili zanucić już wszyscy zgromadzeni.

Główna

Cookies

facebook

Darowizna on-line

Kwota:
Przekaż  

 

Pomagają nam

Scroll to top