Na żywo z kościoła

Możesz słuchać i oglądać transmisję na żywo, prosto z naszego kościoła!

Oglądaj

Chcę pomóc

Chcesz wesprzeć kuchnię dla bezdomnych, łaźnię, magazyn odzieży lub bank żywności?

Pomagam

Porządek nabożeństw

Nie wiesz, o której godzinie zaczyna się Msza Święta albo inne nabożeństwo?

Sprawdź

Intencje koronki

Codziennie o godz. 15.00 modlimy się w Waszych intencjach

Zamów

Galeria zdjęć

Zobacz co działo się w Dolinie i co możesz zobaczyć osobiście!

Oglądaj

Zapisy już trwają!

Zapisz się Lista zapisanych Regulamin (szczegółowe informacje)

Transmisję z wydarzenia przeprowadzi pallotti.fm

A Bieg Miłosierdzia tradycyjnie w ramach naszego parafialnego odpustu. Idea tego wydarzenia polega na tym, że różne instytucje/firmy/osoby zobowiązują się do przekazania 5 zł za każdego uczestnika na rzecz parafii, które w całości zostaną przeznaczone na wymianę okien w stołówce dla osób bezdomnych. Im nas więcej, tym bardziej pomagamy!

Uczestnicy Biegu zakładają koszulki z logo sponsora, reklamując w ten sposób darczyńców. Po zakończonym Biegu każdy uczestnik otrzymuje medal, niemniej największą nagrodą jest satysfakcja z udzielonej pomocy.

Podobnie, jak poprzednie edycje, tak i tym razem, Bieg Miłosierdzia nie ma w założeniach charakteru zawodów, a jest formą happeningu, połączonego z akcją charytatywną. Oznacza to, że trasę można także przespacerować.

Ogólny plan wydarzenia:
- 15:00 - koronka do Miłosierdzia Bożego
- 15:30 - Msza św. odpustowa
- 17:00 - V Bieg Miłosierdzia
- po Biegu - wręczenie medali, poczęstunek, koncert i miasteczko sportowe.

 

Główna

Cookies

facebook

Darowizna on-line

Kwota:
Przekaż  

 

Pomagają nam

Scroll to top