Na żywo z kościoła

Możesz słuchać i oglądać transmisję na żywo, prosto z naszego kościoła!

Oglądaj

Chcę pomóc

Chcesz wesprzeć kuchnię dla bezdomnych, łaźnię, magazyn odzieży lub bank żywności?

Pomagam

Porządek nabożeństw

Nie wiesz, o której godzinie zaczyna się Msza Święta albo inne nabożeństwo?

Sprawdź

Intencje koronki

Codziennie o godz. 15.00 modlimy się w Waszych intencjach

Zamów

Galeria zdjęć

Zobacz co działo się w Dolinie i co możesz zobaczyć osobiście!

Oglądaj

Święto Matki Bożej Uzdrowienia Chorych jest okazją do szczególnej modlitwy w intencji osób chorujących. W naszej parafii jest to także okazja, by pamiętać o tych, którzy od listopada 2017 r. posługują chorym w ramach Apostolstwa Obecności, czyli odwiedzają osoby starsze i chore w ich domach. Doświadczenie pokazuje bowiem, że wielkim cierpieniem naszych czasów jest  nie tyle cierpienie fizyczne, co właśnie samotność.

 

Jest wiele osób, które potrzebują, by z nimi tak po prostu porozmawiać i posiedzieć przy herbacie, by rozproszyć wielką ciszę samotności, by spędzić czas z kimś obok, kto wysłucha i porozmawia.  Od jesieni zeszłego roku siostry ze zgromadzeń zakonnych z naszej parafii odwiedzają osoby samotne i wspólnie obdarzają się czasem, zrozumieniem i miłością. Wyjaśniają, że szczególnie pamiętają, że wielką ulgą w cierpieniu jest pomoc duchowa. Chorzy zaś bardzo często świadczą swoim życiem o tym, jak ofiarując swoje cierpienia i samotność Bogu, bardziej jednoczyć się z Nim.

Główna

Cookies

facebook

Darowizna on-line

Kwota:
Przekaż  

 

Pomagają nam

Scroll to top