Na żywo z kościoła

Możesz słuchać i oglądać transmisję na żywo, prosto z naszego kościoła!

Oglądaj

Chcę pomóc

Chcesz wesprzeć kuchnię dla bezdomnych, łaźnię, magazyn odzieży lub bank żywności?

Pomagam

Porządek nabożeństw

Nie wiesz, o której godzinie zaczyna się Msza Święta albo inne nabożeństwo?

Sprawdź

Intencje koronki

Codziennie o godz. 15.00 modlimy się w Waszych intencjach

Zamów

Galeria zdjęć

Zobacz co działo się w Dolinie i co możesz zobaczyć osobiście!

Oglądaj

W Niedzielę Misyjną, 21 października 2018 r. Siostry Misjonarki Świętej Rodziny mieszkające na terenie naszej parafii przedstawiły swój charyzmat i prowadzone dzieła apostolskie zwłaszcza na Białorusi. S. Marina Jeskiewicz pochodząca z Oszmiany, podziękowała na wszystkich Mszach św. Polskiemu Narodowi za kapłanów i siostry zakonne, za błogosławioną Bolesławę Lament i za siostry misjonarki Świętej Rodziny, które pomogły i wciąż pomagają ludziom mieszkającym na ziemi, w której urodził się i wychował błogosławiony ks. Michał Sopoćko, spowiednik św. s. Faustyny Kowalskiej, odnowić swoją wiarę z ruin bezbożności komunizmu.

O misji bł.Bolesławy Bolesławy Lament, o jej pragnieniu jedności człowieka z Bogiem i ludzi pomiędzy sobą, o misjach prowadzonych w tym duchu na wielu kontynentach można przeczytać: http://www.misjonarki-swietej-rodziny.org/

 

Główna

Cookies

facebook

Darowizna on-line

Kwota:
Przekaż  

 

Pomagają nam

Scroll to top