Na żywo z kościoła

Możesz słuchać i oglądać transmisję na żywo, prosto z naszego kościoła!

Oglądaj

Chcę pomóc

Chcesz wesprzeć kuchnię dla bezdomnych, łaźnię, magazyn odzieży lub bank żywności?

Pomagam

Porządek nabożeństw

Nie wiesz, o której godzinie zaczyna się Msza Święta albo inne nabożeństwo?

Sprawdź

Intencje koronki

Codziennie o godz. 15.00 modlimy się w Waszych intencjach

Zamów

Galeria zdjęć

Zobacz co działo się w Dolinie i co możesz zobaczyć osobiście!

Oglądaj

Niektórzy już od dziecka wiedzą, że zostaną kapłanami. Inni pokonują długą drogę, by odkryć, że Chrystus powołuje ich do wyłącznej służby Bożej. Historii odkrywania powołania jest tyle, ilu kapłanów żyjących na tym świecie. Klerycy przygotowujący się do przyjęcia sakramentu prezbiteratu w Wyższym Seminarium Duchownym Zjednoczenia Apostolstwa Katolickiego w Ołtarzewie dzielili się świadectwem swojego życia podczas tzw.niedzieli seminarynej, która odbywała się w naszej parafii w niedzielę, 4 listopada.

Więcej o seminarium w Ołtarzewie czytaj tutaj: http://www.wsdsac.pl/pl

Główna

Cookies

facebook

Darowizna on-line

Kwota:
Przekaż  

 

Pomagają nam

Scroll to top