Zobacz klip video o Janku Zobacz zdjęcia (fot. Hubert Serdelski)

„By odtajało serce” to spektakl o Bożym Narodzeniu  stworzony z muzyki i słowa. Przedstawienie przygotowane przez ok. 50 osób, zostało zaprezentowane w niedzielę, 6 stycznia o godz.16.30 w nowym kościele w Dolinie Miłosierdzia. Podczas występu zbierane były środki na rehabilitację 6-letniego Janka Kozaka spod Częstochowy.

Czytaj więcej...

Obejrzyj zdjęcia

Dolinowa grupa singlowa po raz kolejny wyruszyła na pieszą wycieczkę. Tym razem był to rajd pieszy “Wędrówka dookoła zamku Holstein” mająca pokazać jurę znaną i nieznaną, zmienność krajobrazu w zależności od punktu patrzenia.

Czytaj więcej...

Obejrzyj zdjęcia

16 czerwca odbyła się już tradycyjnie tatowa sobota. Każdy z uczestników, wspominając zeszłoroczną dawkę emocji i wrażeń jakie mu towarzyszyły, wyczekiwał tego rowerowego wyjazdu.

Czytaj więcej...

Obejrzyj zdjęcia

Czytaj więcej...

Obejrzyj zdjęcia

Boże Ciało, a w rzeczywistości święto Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, obchodzone zawsze 60 dni po Wielkanocy związane jest z procesjami przemierzającymi ulice naszych miast.

Obejrzyj zdjęcia

Piękne słoneczne, niedzielne przedpołudnie. Przed świątynią położoną w Dolinie Miłosierdzia zbierają się wierni. To szczególny dzień. Dzień Pierwszej Komunii św. dwudziestki dzieci z naszej parafii.

Czytaj więcej...

Główna

Cookies

Scroll to top