Zaczynamy codziennie o godzinie 16:00

Zobacz plan

 

 

  1. Bardzo serdecznie dziękuję naszemu parafialnemu zespołowi TACY RÓŻNI za przepiękny wieczór kolęd, który mogliśmy przeżyć w ubiegłą niedzielę. Jeszcze raz z serca dziękuję wszystkim dobroczyńcom dzięki, którym mogliśmy zorganizować posiłki świąteczne dla bezdomnych oraz paczki żywnościowe dla najbardziej potrzebujących.
  1. Dzisiaj, w ostatni dzień roku kalendarzowego, podczas uroczystego nabożeństwa ze śpiewem hymnu Ciebie, Boga, wysławiamy o godz. 17.15 chcemy wspólnie przepraszać Pana Boga za popełnione grzechy i dziękować za otrzymane łaski.
  1. Jutro, w Nowy Rok, obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte będą sprawowane w porządku niedzielnym. Przypominamy o obowiązku uczestnictwa tego dnia we Mszy Świętej.
  1. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek jak co tydzień Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21.00 w intencji powołań. W piątek odwiedziny chorych od godziny 8.00.
  1. W sobotę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, tzw. święto Trzech Króli. Zapraszamy na Msze Święte w porządku niedzielnym. Tego dnia w kościele pobłogosławimy kadzidło i kredę, którą na drzwiach naszych domostw nakreślimy pierwsze litery imion Mędrców ze Wschodu. Również w przyszłą sobotę nabożeństwo, zmiana tajemnic różańcowych oraz spotkanie opłatkowe wszystkich grup parafialnych po Mszy Świętej wieczornej.
  1. W przyszłą niedzielę przypada święto Chrztu Pańskiego kończące liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Tego dnia zapraszamy na godz. 16.30 na przepiękne JASEŁKA które przygotowały dzieci.
  1. Dziś zgodnie z zarządzeniem ks. Arcybiskupa i wcześniejszą zapowiedzią zbiórka do puszek na spalony kościół w Masłońskich.
  1. Od wtorku zaczynamy kolędę w naszej parafii. Odwiedziny rodzin rozpoczynamy codziennie o godz. 16.00. Całościowy plan kolędy wywieszony jest w gablocie parafialnej i na stornie internetowej dolina-milosierdzia.pl. Plan na najbliższy tydzień przedstawia się następująco: PLAN KOLĘD
  1. Przypominamy, że celem wizyty duszpasterskiej jest przyjęcie błogosławieństwa Bożego dla swojej rodziny i spotkanie z duszpasterzem podczas którego można poruszyć interesujące nas zagadnienia związane z parafią. Gorąco zachęcamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat funkcjonowania naszej wspólnoty.

 Ks. Andrzej Partika SAC

Proboszcz

 

OGŁOSZENIA STAŁE:

SPOWIEDŹ = codziennie, godz. 14.30 - 16.00

SPOWIEDŹ NA TELEFON = zadzwoń, umów się, przyjdź, nr tel. 514 491 315

MSZA dla DZIECI =  niedziela, godz. 11.30

Spotkania przy KAWIE = niedziela, godz. 12.30

KURS TAŃCA = wtorek, godz. 19.30

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU = czwartek, godz. 18.30 - 21.00

KRĘGI BIBLIJNE = czwartek i piątek, godz. 19.00

NORDIC WALKING = każda sobota godz. 10.00

SPOTKANIA SINGLI = ostatnia sobota miesiąca, godz. 18.00

 

Ponadto w naszej parafii działają także: ministranci, schola, chór parafialny, Akcja Katolicka, Żywy Różaniec i wspólnota Maranatha.

Główna

Cookies

facebook

Darowizna on-line

Kwota:
Przekaż  

 

Pomagają nam

Scroll to top