18.08.2019.

  1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które pomogły zorganizować wieczór pielgrzyma dla przybywających do nas pątników. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu i rozdaniu 360 litrów zupy; za wspaniałą modlitwę uwielbienia. Dziękuję współbraciom za posługę sakramentu pojednania. Dziękuję tym, którzy pomogli nam finansowo - w ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszek 380 zł na ten cel.
  1. W imieniu całego zarządu naszej Fundacji ufam Tobie dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku podarowali nam 1% podatku PIT. Dzięki Wam zebraliśmy nieco ponad 13 tys. zł. Pieniądze te przeznaczymy oczywiście na pomoc najbardziej potrzebującym.
  1. Dziękuję osobom, które przygotowały procesję fatimską.
  1. Od wczoraj trwa w całej diecezji nowenna przed Uroczystością NMP Częstochowskiej. Można w niej będzie uczestniczyć codziennie przed szczytem Jasnej Góry. Nasza parafia zaproszona jest do uczestnictwa szczególnie w poniedziałek 19 sierpnia o godz. 18.30.
  1. W piątek 23 sierpnia, w 80. rocznicę podpisania paktu Ribbentrop-Mołotow, obchodzimy Europejski Dzień Pamięci Ofiar Stalinizmu i Nazizmu. Wzywając orędownictwa męczenników obu zbrodniczych systemów, prośmy o powrót Europy do jej chrześcijańskich korzeni i tożsamości.
  1. Wszystkich czcicieli Miłosierdzia Bożego zapraszam w najbliższy wtorek na Nowennę do Bożego Miłosierdzia. Rozpoczynamy ją Mszą Świętą o godz. 18.00, a po niej nabożeństwo z litanią i godzinkami.
  1. Udającym się na letni wypoczynek życzymy owocnego czasu, wielu ubogacających przygód i oczywiście bezpiecznych powrotów.

 Ks. Andrzej Partika SAC

Proboszcz

 

OGŁOSZENIA STAŁE:

SPOWIEDŹ = codziennie, godz. 14.30 - 16.00

SPOWIEDŹ NA TELEFON = zadzwoń, umów się, przyjdź, nr tel. 514 491 315

MSZA dla DZIECI =  niedziela, godz. 11.30

Spotkania przy KAWIE = niedziela, godz. 12.30

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU = czwartek, godz. 18.30 - 21.00

KRĘGI BIBLIJNE = czwartek i piątek, godz. 19.00

NORDIC WALKING = każda sobota godz. 9.00

SPOTKANIA SINGLI = ostatnia sobota miesiąca, godz. 18.00

 

Ponadto w naszej parafii działają także: ministranci, schola, zespół muzyczny, Akcja Katolicka, Żywy Różaniec i wspólnota Maranatha.