16.02.2020.

  1. Bardzo serdecznie dziękuję osobom, które przygotowały spotkanie z okazji Światowego Dnia Chorych w ubiegły wtorek i upiekły ciasta na to spotkanie. Tym samym osobom wielkie dzięki za nockę parafialną, w której uczestniczyło przeszło 40-cioro dzieci i za dzisiejsze faworki rozdawane po każdej Mszy Świętej z racji wspomnienia bł. Michała Sopoćki - to wszystko wolontariusze naszej Fundacji, którzy jak łatwo zobaczyć po tym tygodniu nie tylko pomagają w kuchni dla bezdomnych, ale również opiekują się dziećmi, osobami chorymi i w dodatku przygotowują doskonałe pyszności. /jakby ktoś miał wątpliwość czy warto przekazać 1% na naszą Fundację proszę skosztować nie jednego ale nawet 2 lub 3 faworki :)
  1. Od tej niedzieli rozpoczynamy cotygodniowe próby śpiewu dla dzieci. Będą się one odbywały zaraz po Mszy Świętej o godz. 11.30.
  1. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w poniedziałek. Rozpocznie się Eucharystią o godz. 18.00 a po niej spotkanie w salce parafialnej.
  1. W najbliższy wtorek zapraszamy na nowennę do Bożego Miłosierdzia. Przypomnę, że to nabożeństwo odprawiamy raz w miesiącu, od lutego do października, w każdy 3 wtorek miesiąca. Rozpoczynamy Mszą Świętą o godzinie 18.00, następnie Litania i Godzinki do Miłosierdzia Bożego. Nabożeństwo kończymy indywidualnym błogosławieństwem.
  1. Spotkanie Akcji Katolickiej w środę 19 lutego po Mszy Świętej wieczornej.
  1. Dziś ostatni dzień zapisów na wrześniową pielgrzymkę do Włoch = pozostały ostatnie miejsca. Tych, którzy już się zgłosili proszę o ostateczne potwierdzenie chęci uczestnictwa, gdyż chcemy już rezerwować bilety samolotowe.

 

 Ks. Andrzej Partika SAC

Proboszcz

 

OGŁOSZENIA STAŁE:

SPOWIEDŹ = codziennie, godz. 14.30 - 16.00

SPOWIEDŹ NA TELEFON = zadzwoń, umów się, przyjdź, nr tel. 514 491 315

MSZA dla DZIECI =  niedziela, godz. 11.30

Spotkania przy KAWIE = niedziela, godz. 12.30

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU = czwartek, godz. 18.30 - 21.00

KRĘGI BIBLIJNE = czwartek i piątek, godz. 19.00

NORDIC WALKING = każda sobota godz. 9.00

SPOTKANIA SINGLI = ostatnia sobota miesiąca, godz. 18.00

 

Ponadto w naszej parafii działają także: ministranci, schola, zespół muzyczny, Akcja Katolicka, Żywy Różaniec i wspólnota Maranatha.