18.06.2017. 

  1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym za pomoc w zorganizowanych w ubiegłym tygodniu wydarzeniach. Najpierw wszystkim osobom, które pomagały przy festynie: sponsorom, ofiarodawcom, Akcji Katolickiej, Żywemu Różańcowi, Grupie kawowej, ministrantom, gospodyniom za ich pyszne wypieki i każdemu kto wspierał to święto parafialne. Zdjęcia i film z parafiady można zobaczyć na stronie internetowej parafii: www.dolina-milosierdzia.pl Dziękuję także za wtorkową procesję fatimską, a także za pomoc w zorganizowaniu procesji Bożego Ciała.
  1. Zachęcam do udziału w nabożeństwach czerwcowych, podczas których w szczególny sposób oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Są one odprawiane codziennie o godz. 17.30 wraz z procesją w oktawie Bożego Ciała.
  1. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej nowenna do Miłosierdzia Bożego.
  1. Spotkanie Akcji Katolickiej w środę 21 czerwca po Mszy Świętej wieczornej.
  1. W piątek, 23 czerwca, przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a jednocześnie ustanowiony z inicjatywy św. Jana Pawła II Światowy dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. Z racji uroczystości w piątek nie będzie obowiązywał post od potraw mięsnych.
  1. W piątek będziemy obchodzić Dzień Ojca. Z tej okazji w najbliższą sobotę wydarzenie pt. ”tatowa sobota”. Podobnie jak w latach ubiegłych chcielibyśmy zorganizować przygodę dla ojców i ich pociech. Spotykamy się w sobotę 24 czerwca o godz. 9.00 na placu przy ołtarzu polowym. Następnie ruszymy na wyprawę rowerową docierając do miejsc gdzie będzie paintball, wspinaczka skałkowa i zwiedzanie jaskini. Osoby chcące wziąć udział w tym wydarzeniu proszę o zgłoszenie dziś w zakrystii.
  1. Najbliższa sobota jest ostatnią w miesiącu czerwcu. Wszystkich singli zapraszamy na spotkanie, które rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 18.00.
  1. Zgodnie z decyzją Matki Generalnej Zgromadzenia Sióstr Pasterek pracę w naszej parafii kończy siostra Aldona. Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Bogu i samej siostrze Aldonie za jej wieloletnią gorliwą służbę dla naszej wspólnoty parafialnej. Chcemy te wdzięczność wyrazić także podczas modlitwy dlatego zapraszam wszystkich na Mszę Świętą w intencji siostry Aldony w przyszłą niedzielę o godz. 9.00.

   Ks. Andrzej Partika SAC

Proboszcz

OGŁOSZENIA STAŁE:

SPOWIEDŹ = codziennie, godz. 14.30 - 16.00

SPOWIEDŹ NA TELEFON = zadzwoń, umów się, przyjdź, nr tel. 514 491 315

MSZA dla DZIECI =  niedziela, godz. 11.30

Spotkania przy KAWIE = niedziela, godz. 12.30

KURS TAŃCA = wtorek, godz. 19.30

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU = czwartek, godz. 18.30 - 21.00

KRĘGI BIBLIJNE = czwartek i piątek, godz. 19.00

NORDIC WALKING = każda sobota godz. 10.00

SPOTKANIA SINGLI = ostatnia sobota miesiąca, godz. 18.00

 

Ponadto w naszej parafii działają także: ministranci, schola, chór parafialny, Akcja Katolicka, Żywy Różaniec i wspólnota Maranatha.

Główna

Cookies

facebook

Darowizna on-line

Kwota:
Przekaż  

 

Pomagają nam

Scroll to top