14.07.2019. 

  1. Bardzo serdecznie dziękuję osobom, które pomogły zorganizować procesję fatimską w miniony piątek. Przypomnę, że spotykamy się każdego 13 dnia miesiąca od maja do października, czyli w te dni, w których Maryja objawiała się dzieciom we Fatimie. 
  1. Serdecznie dziękuję ks. Radosławowi za dekorację kwiatową.
  1. We wtorek wspominamy Najświętszą Maryję Pannę z góry Karmel. Z tej okazji zachęcamy wszystkich do świadomego noszenia przy sobie znaków przynależności do Chrystusa. Jednym z tych znaków jest szkaplerz lub medalik zawieszony na szyi. Przypominamy, że taki znak powinien być pobłogosławiony przez kapłana i noszony w godny sposób. Pamiętajmy o słowach Chrystusa: „kto się przyzna do Mnie przed ludźmi, do tego Ja przyznam się przed Ojcem moim”.
  1. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej nowenna do Miłosierdzia Bożego.
  1. Polecamy lekturę katolickiego tygodnika NIEDZIELA - w tym numerze min. art. pt. "moje dziecko nie chce chodzić do kościoła", czyli o zmartwieniu rodziców brakiem wiary ich dzieci; a także o fundacji "leżę i pracuję", która pomaga osobom chorym podjąć pracę.
  1. Wszystkim udającym się na letni wypoczynek życzymy owocnego czasu, wielu ubogacających przygód i oczywiście bezpiecznych powrotów. Niech czas wakacji będzie czasem pogody, radości oraz pamięci o Stwórcy wszędzie tam, gdzie wiedzie wakacyjny szlak.

 

 Ks. Andrzej Partika SAC

Proboszcz

 

OGŁOSZENIA STAŁE:

SPOWIEDŹ = codziennie, godz. 14.30 - 16.00

SPOWIEDŹ NA TELEFON = zadzwoń, umów się, przyjdź, nr tel. 514 491 315

MSZA dla DZIECI =  niedziela, godz. 11.30

Spotkania przy KAWIE = niedziela, godz. 12.30

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU = czwartek, godz. 18.30 - 21.00

KRĘGI BIBLIJNE = czwartek i piątek, godz. 19.00

NORDIC WALKING = każda sobota godz. 9.00

SPOTKANIA SINGLI = ostatnia sobota miesiąca, godz. 18.00

 

Ponadto w naszej parafii działają także: ministranci, schola, zespół muzyczny, Akcja Katolicka, Żywy Różaniec i wspólnota Maranatha.

Główna

Cookies

facebook

Darowizna on-line

Kwota:
Przekaż  

 

Pomagają nam

Scroll to top