19.05.2019

  1. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy nabożeństwem majowym odprawianym w naszej parafii codziennie o godz. 17.30.
  1. Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz. 11.30 - rocznica I Komunii Świętej. Pamiętajmy w modlitwach o dzieciach i o ich rodzinach.
  1. Dziś comiesięczna Msza dla przedszkolaków, jak zawsze o godz. 16.30.
  1. We wtorek zapraszamy na nowennę do Bożego Miłosierdzia. Przypomnę, że to nabożeństwo odprawiamy raz w miesiącu, od lutego do października, w każdy 3 wtorek miesiąca.
  1. Najbliższa sobota jest ostatnią w miesiącu maju. Wszystkie osoby samotne stanu wolnego zapraszamy na spotkanie, które rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 18.00.
  1. W następną niedzielę 26 maja, obchodzimy Dzień Matki. Z tej okazji wraz z działającą u nas Fundacją ufam Tobie organizujemy po raz kolejny tzw. „Mamową sobotę”. Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy wszystkie mamy wraz z dziećmi. Tym razem w programie wyjazd do kamieniołomu Lipówka. Dojazd pociągiem. Zbiórka przy dworcu PKP od alei frytkowej w sobotę godz. 12.20. Wśród atrakcji m. in. zwiedzanie ścieżki dydaktycznej z przewodnikiem, piknik, ognisko, itp. Więcej informacji można uzyskać w zakrystii lub na fb: Dolina Miłosierdzia – Częstochowa.
  1. W niedzielę 26 maja organizowany jest w Częstochowie MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu. Zbiórka uczestników na placu Daszyńskiego o godz. 16.00
  1. W poniedziałek 27 maja, w naszej parafii odbędzie się spotkanie z mistykiem i charyzmatykiem katolickim - Alanem Amesem, autorem znanej książki Oczami Jezusa. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 18:00. Następnie odbędzie się konferencja ze świadectwem życia Amesa, a później uwielbienie, w trakcie którego Alan będzie modlił się wstawienniczo za uczestników spotkania. Wstęp Wolny - serdecznie zapraszamy.
  1. Każdego roku w czerwcu organizowaliśmy festyn parafialny. W tym roku zgodnie z decyzją Rady Parafialnej festyn jest przeniesiony na wrzesień - dokładnie na 8 września i będzie miał nieco zmienioną formułę - będzie się nazywał "biesiada w Dolinie". Wszystkie osoby, które chciałyby się zaangażować w przygotowanie tego wydarzenia proszę o kontakt.
  1. Pragnę jeszcze raz zachęcić do postu w intencji powołań. Przypomnę, że szukamy osób, które zadeklarują, że przez kolejne 12 miesięcy - jeden dzień w miesiącu - będą pościć w tej intencji. Formę postu każdy może wybrać sam. Zachęcamy do zgłoszeń w zakrystii. Zapisać się można jedynie tej i jeszcze przyszłej niedzieli.

 Ks. Andrzej Partika SAC

Proboszcz

 

OGŁOSZENIA STAŁE:

SPOWIEDŹ = codziennie, godz. 14.30 - 16.00

SPOWIEDŹ NA TELEFON = zadzwoń, umów się, przyjdź, nr tel. 514 491 315

MSZA dla DZIECI =  niedziela, godz. 11.30

Spotkania przy KAWIE = niedziela, godz. 12.30

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU = czwartek, godz. 18.30 - 21.00

KRĘGI BIBLIJNE = czwartek i piątek, godz. 19.00

NORDIC WALKING = każda sobota godz. 9.00

SPOTKANIA SINGLI = ostatnia sobota miesiąca, godz. 18.00

 

Ponadto w naszej parafii działają także: ministranci, schola, zespół muzyczny, Akcja Katolicka, Żywy Różaniec i wspólnota Maranatha.

Główna

Cookies

facebook

Darowizna on-line

Kwota:
Przekaż  

 

Pomagają nam

Scroll to top