22.10.2017.

  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych odprawianych codziennie o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy na różaniec we wtorki i w piątki.
  1. Nadal zapraszamy na katechezy neokatechumenalne, które odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 18.45.
  1. Zapraszamy wszystkie dzieci na Bal Wszystkich Świętych. Odbędzie się on w sobotę, 28 października od godz. 10.00 do 13.00. Wszystkie pociechy obowiązuje strój świętego Kościoła katolickiego oraz kilka informacji o patronie, za którego dziecko jest przebrane. W programie spotkania zabawy i zagadki związane ze świętymi, a także poczęstunek.
  1. Przypominam, iż do końca miesiąca przyjmujemy zapisy dzieci, które chciałyby wziąć udział w Jasełkach.
  1. Najbliższa sobota jest ostatnią w tym miesiącu. Wszystkich singli zapraszamy na spotkanie, które rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 18.00.
  1. Młodzież naszej parafii zapraszam serdecznie na czuwanie organizowane przez Ośrodek Powołań. Odbędzie się ono w sobotę 28 października. W programie min.: wspólna modlitwa, dobra muzyka, konferencje, świadectwa oraz koncert. Początek o godzinie 17.00 w naszym Sanktuarium.
  1. Przy wyjściu z kościoła ministranci sprzedają znicze: w ten sposób zbierają fundusze na swój wyjazd w czasie ferii. Dziękuję wszystkim za udzielone im wsparcie.
  1. Zbliża się listopad, miesiąc poświęcony modlitwie za naszych zmarłych. Przy wyjściu ze świątyni wystawione zostały specjalne kartki wspominkowe, na których możemy wypisać imiona naszych zmarłych, których pragniemy polecać Bożemu miłosierdziu we wspólnej modlitwie. W ich intencji będziemy odmawiać codziennie różaniec i sprawować najświętszą Eucharystię. Wypełnione kartki można przynieść do zakrystii czy kancelarii.

Ks. Andrzej Partika SAC

Proboszcz

OGŁOSZENIA STAŁE:

SPOWIEDŹ = codziennie, godz. 14.30 - 16.00

SPOWIEDŹ NA TELEFON = zadzwoń, umów się, przyjdź, nr tel. 514 491 315

MSZA dla DZIECI =  niedziela, godz. 11.30

Spotkania przy KAWIE = niedziela, godz. 12.30

KURS TAŃCA = wtorek, godz. 19.30

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU = czwartek, godz. 18.30 - 21.00

KRĘGI BIBLIJNE = czwartek i piątek, godz. 19.00

NORDIC WALKING = każda sobota godz. 10.00

SPOTKANIA SINGLI = ostatnia sobota miesiąca, godz. 18.00

 

Ponadto w naszej parafii działają także: ministranci, schola, chór parafialny, Akcja Katolicka, Żywy Różaniec i wspólnota Maranatha.

Główna

Cookies

facebook

Darowizna on-line

Kwota:
Przekaż  

 

Pomagają nam

Scroll to top