17.11.2019.

  1. Zachęcamy do modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Wypominki w naszym kościele odprawiane są codzienne o godz. 17.30, natomiast o godz. 18.00 polecamy tychże zmarłych podczas Mszy Świętej.
  1. Serdecznie dziękuję osobom, które zorganizowały naszą nockę parafialną. Mam nadzieję, że ta inicjatywa stanie się cykliczną w parafii skoro dzieciom tak bardzo się podobała.
  1. Dzisiaj obchodzimy światowy dzień ubogich. Jak już zapowiadaliśmy - organizujemy spotkanie dla osób bezdomnych. Najpierw o godz. 14.00 uroczysty obiad, o 15.00 koronka, o 15.30 herbata i ciasto, a od 16.00 gabinety czyli możliwość darmowego skorzystania z pomocy lekarza, pielęgniarki, fryzjera czy fotografa. Wszystkim, którzy już się zaangażował w przygotowania serdecznie dziękuję. Można jeszcze dziś do 13 przyniść ciasto lub jakieś rzeczy na zimową loterię dla bezdomnych, czyli termosy, koce, kurtki czy śpiwory = rzeczy których już nie używamy ale są w bardzo dobrym stanie.

Jeśli ktoś nie ma takiej możliwości a chciałby jakkolwiek pomóc to można wrzucić ofiarę do puszki z napisem dla ubogich - przy wyjściu z kościoła. Za te ofiary zakupimy leki, które dzisiaj lekarze przepiszą naszym chorym. Przy okazji z serca dziękuję lekarzom, pielęgniarkom a także fryzjerom za ich dzisiejszą pomoc.

Dziękuję także wszystkim ofiarodawcom, którzy wspierają nasze działania charytatywne przez cały rok. Dziękuję za wszystkie posiłki, które dzięki Wam wydajemy (w tym roku przekroczyliśmy już liczbę 6000 posiłków), za wszelką inną pomoc, którą otrzymują od nas potrzebujący.

  1. Dziś jeszcze Msza Święta dla przedszkolaków o godz. 16.30.
  1. Diecezjalne spotkanie pt. KANA MŁODYCH odbędzie się w najbliższą sobotę 23 listopada. Młodzież, która chciałaby w nim wziąć udział prosimy o zgłoszenie się do ks. Karola.

 Ks. Andrzej Partika SAC

Proboszcz

 

OGŁOSZENIA STAŁE:

SPOWIEDŹ = codziennie, godz. 14.30 - 16.00

SPOWIEDŹ NA TELEFON = zadzwoń, umów się, przyjdź, nr tel. 514 491 315

MSZA dla DZIECI =  niedziela, godz. 11.30

Spotkania przy KAWIE = niedziela, godz. 12.30

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU = czwartek, godz. 18.30 - 21.00

KRĘGI BIBLIJNE = czwartek i piątek, godz. 19.00

NORDIC WALKING = każda sobota godz. 9.00

SPOTKANIA SINGLI = ostatnia sobota miesiąca, godz. 18.00

 

Ponadto w naszej parafii działają także: ministranci, schola, zespół muzyczny, Akcja Katolicka, Żywy Różaniec i wspólnota Maranatha.

Cookies

facebook

Darowizna on-line

Kwota:
Przekaż  

 

Pomagają nam

Scroll to top