3,02.2019.

  1. Serdecznie wszystkim osobom, które pomogły przy sprzątaniu dekoracji świątecznej; szczególne podziękowania dla s. Marii i s. Sylwii, dla pana Piotra oraz młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  1. Dziękuję za przekazane dzisiaj ofiary na tzw. tacę budowlaną i za wsparcie naszej Fundacji w ubiegłym tygodniu. Przypomnę, iż podobnie jak w latach ubiegłych można nas będzie wspierać także poprzez przekazanie 1 % podatku. Z racji, że zyskaliśmy statut Organizacji Pożytku Publicznego został zmieniony numer jaki należy wpisać w zeznaniu podatkowym. Ulotki na ten temat pojawią się już wkrótce.
  1. We wtorek, we wspomnienie św. Agaty, po Mszy Świętej o godz. 18.00 pobłogosławimy chleb i wodę.
  1. Zebranie Rady Parafialnej dzieci odbędzie się w środę 6 lutego o godz. 18.30; natomiast spotkanie Rady Parafialnej dorosłych również w środę o godz. 19.00.
  1. Pod koniec tygodnia rozpoczną się ferii w naszym województwie. Rodziców, opiekunów, a także organizatorów zimowego wypoczynku serdecznie zachęcamy do podjęcia troski o uczestnictwo dzieci i młodzieży w niedzielnej Eucharystii podczas ferii. Wszystkim dzieciom, młodzieży oraz nauczycielom życzymy bezpiecznego i ubogacającego odpoczynku.

 Ks. Andrzej Partika SAC

Proboszcz

 

OGŁOSZENIA STAŁE:

SPOWIEDŹ = codziennie, godz. 14.30 - 16.00

SPOWIEDŹ NA TELEFON = zadzwoń, umów się, przyjdź, nr tel. 514 491 315

MSZA dla DZIECI =  niedziela, godz. 11.30

Spotkania przy KAWIE = niedziela, godz. 12.30

KURS TAŃCA = wtorek, godz. 19.30

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU = czwartek, godz. 18.30 - 21.00

KRĘGI BIBLIJNE = czwartek i piątek, godz. 19.00

NORDIC WALKING = każda sobota godz. 10.00

SPOTKANIA SINGLI = ostatnia sobota miesiąca, godz. 18.00

 

Ponadto w naszej parafii działają także: ministranci, schola, chór parafialny, Akcja Katolicka, Żywy Różaniec i wspólnota Maranatha.

Główna

Cookies

facebook

Darowizna on-line

Kwota:
Przekaż  

 

Pomagają nam

Scroll to top