18.11.2018.

  1. Dzisiejszą niedzielę papież Franciszek ogłosił światowym dniem ubogich. W Liście napisanym z tej okazji apeluje byśmy: "nie miłowali tylko słowem, ale czynem!". Przy okazji tego dnia bardzo serdecznie dziękuję wszystkim ofiarodawcom, którzy wspierają nasze działania charytatywne przez cały rok. Dziękuję za wszystkie posiłki, które dzięki Wam wydajemy (w tym roku przekroczyliśmy już liczbę 6000 posiłków), za wszelką inną pomoc, którą otrzymują od nas potrzebujący.
  1. Msza Święta dla przedszkolaków dziś o godz. 16.30
  1. Z racji przypadającego w dniu 22 listopada wspomnienia św. Cecylii, patronki muzyki sakralnej i śpiewu kościelnego, kierujemy wyrazy uznania i wdzięczności pod adresem: naszej scholki parafialnej jak również nowego zespołu "tacy różni". W przekonaniu, że warto Panu Bogu poświęcić odrobinę swojego czasu i talentów zachęcamy każdego kto lubi śpiewać by dołączył do zespołu czy też do scholii. Dzieci zapraszamy w każdy czwartek o godz. 19.00, a dorosłych na 19.30.
  1. Spotkanie dla singli jak zawsze w ostatnią sobotę miesiąca, czyli 24 listopada. Rozpoczynamy Mszą Świętą o godz. 18.00 a po niej spotkanie integracyjne.
  1. Za tydzień, w ostatnią niedzielę roku liturgicznego, oddajemy cześć Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Jest to równocześnie patronalne święto Akcji Katolickiej.
  1. Zachęcamy do modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Wypominki w naszym kościele odprawiane są codzienne o godz. 17.30, natomiast o godz. 18.00 polecamy tychże zmarłych podczas Mszy Świętej.
  1. W najbliższą sobotę, 24 listopada o godz. 17.00, odbędzie się tu w Dolinie Miłosierdzia spotkanie poświęcone diecie św. Hildegardy z Bingen. Zaproszenie na wspomnianą konferencję kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych dietą oczyszczającą i antynowotworową według św. Hildegardy – wizjonerki, badaczki przyrody, lekarki, propagatorki medycyny naturalnej. Spotkanie poprowadzą Elżbieta Ruman oraz lekarz z dużym doświadczeniem w zakresie medycyny św. Hildegardy z Bingen. Po spotkaniu będzie istniała możliwość indywidualnych konsultacji z lekarzem! Spotkanie odbędzie się w nowym kościele, wstęp wolny.

 Ks. Andrzej Partika SAC

Proboszcz

 

OGŁOSZENIA STAŁE:

SPOWIEDŹ = codziennie, godz. 14.30 - 16.00

SPOWIEDŹ NA TELEFON = zadzwoń, umów się, przyjdź, nr tel. 514 491 315

MSZA dla DZIECI =  niedziela, godz. 11.30

Spotkania przy KAWIE = niedziela, godz. 12.30

KURS TAŃCA = wtorek, godz. 19.30

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU = czwartek, godz. 18.30 - 21.00

KRĘGI BIBLIJNE = czwartek i piątek, godz. 19.00

NORDIC WALKING = każda sobota godz. 10.00

SPOTKANIA SINGLI = ostatnia sobota miesiąca, godz. 18.00

 

Ponadto w naszej parafii działają także: ministranci, schola, chór parafialny, Akcja Katolicka, Żywy Różaniec i wspólnota Maranatha.

Główna

Cookies

facebook

Darowizna on-line

Kwota:
Przekaż  

 

Pomagają nam

Scroll to top