Foto: Marta Brzozowska/Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej

Konferencja Marcina Gomułki Kazanie ks. Andrzeja Partiki SAC wygłoszone na Jasnej Górze

To było niesamowite spotkanie. Zaproszenie do udziału krążyło po sieci od kilku miesięcy, ale nie obowiązywały żadne zapisy, więc niepewność, czy ktoś w ogóle przyjedzie była wielka. I tu zaskoczenie. Okazało się, że w sobotę, 20 października do Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu przyjechało kilkaset osób chcących brać udział w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Singli.

Czytaj więcej...

Posłuchaj Lully, Lulla, Lullay w wykonaniu Cantabile Obejrzyj zdjęcia

Drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia, w Dolinie Miłosierdzia tradycyjnie już odbył się Wieczór Kolęd. Zespół Cantabile i Przyjaciele po raz czternasty zaprosili do wspólnego kolędowania, spotkania i zatrzymania się przy żłóbku śpiewając Maleńkiemu.

Czytaj więcej...

W Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Częstochowie odbędzie się w dniach 7-8 kwietnia Sympozjum Czcicieli Miłosierdzia Bożego. Wstęp wolny. Zapraszamy

ks. Adrian Galbas - Rozpoczęcie Sympozjum - Posłuchaj
ks. Tomasz Błaszczyk - Pallotyni a Miłosierdzie Boże - Posłuchaj
ks. Mariusz Marszałek - Wilno jako Betlejem Bożego Miłosierdzia - Posłuchaj

Czytaj więcej...

Posłuchaj kazania z zakończenia Roku Miłosierdzia

Premiera filmu miała miejsce w niedzielę, 20 listopada, w dniu zakończenia Nadzwyczajnego Roku Miłosierdzia. Stanowił on jedną z trzech części kazania wygłoszonego przez ks. Andrzeja Partikę, kustosza Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Częstochowie.

Projekt Dobry Samarytanin to stawianie przypadkowych ludzi w sytuacjach, w których mają okazję pomóc podstawionemu potrzebującemu.

W odcinku "Apteka" zaaranżowano sytuację, w której starszej pani brakło pieniędzy do zrealizowania recepty. Czy znajdzie się osoba, która zaproponuje pomoc?

Obejrzyj film

Obejrzyj zdjęcia Posłuchaj kazania - ks. Adam Kamizela SAC

Nie przeszkodziła im niepewna pogoda i złowieszcze prognozy. Dokładnie 1137 osób  poświadczyło własnoręcznym podpisem udział w 4.Biegu Miłosierdzia. Do pokonania była trasa prawie 5 km. Wszystko to w koszulce z logo sponsora, który w zamian za reklamę swojej firmy, płacił 4 zł za każdego uczestnika, a tym samym umożliwił dopłaty do realizacji recept przez seniorów.

Czytaj więcej...

Posłuchaj audycji o balu

Obejrzyj zdjęcia

Św. Faustyna, św. Stanisław Kostka, św.Dominik Savio, św. Jadwiga Królowa i wiele jeszcze innych świętych spotkało się w sobotę, 29 października w Dolinie Miłosierdzia. A wszystko za sprawą tego, że odbywał się u nas Bal Wszystkich Świętych.

Czytaj więcej...

Główna

Cookies

Scroll to top